Dovoz automobilov zo zahraničia

Ako to funguje?

1. Vyhľadanie vozidla v zahraničí:

Skontrolujeme dostupnosť vozidla u predajcu, overíme stav a históriu podľa VIN čísla. Akékoľvek zistené chyby konzultujeme s kupujúcim.

2. Kontrola a rezervácia vozidla:

Po overení vozidla pomocou VIN a schválení kupujúcim, vystavíme zálohovú faktúru (30% z celkovej ceny) a rezervujeme vozidlo. Dohodneme termín dodania, zvyčajne do 10 pracovných dní.

3. Kontrola vozidla našim technikom:

Po zaplatení zálohy skontrolujeme vozidlo u predajcu – vizuálne prehliadky, meranie hrúbky laku, diagnostika a skúšobná jazda. Pri zistení nedostatkov informujeme kupujúceho, s možnosťou vrátenia zálohy alebo výberu iného vozidla.

4. Prihlásenie vozidla:

Po dovoze vykonáme potrebné úkony (Kontrola originality, STK, príprava dokumentácie). Cena zahŕňa všetko potrebné pre prihlásenie vozidla, klient dostane kľúče a doklady (SK TP).

5. Prevzatie vozidla:

Klient po zaplatení prevezme vozidlo s potrebnými dokumentmi,
kontrola originality, SK TP, Poistenie PZP / Havarijíne, Klúče od vozidla. Na požiadanie vieme vozidlo doviezť na zvolenú adresu.

Výhody dovozu

1.

Slovensko nenapĺňa dovozné kóty vyspelejších štátov EÚ, z toho dôvodu sú jej skladové kapacity vozidiel značne obmedzené. A fakt, že klient musí na vozidlo čakať nadpriemerne dlhú dobu, tým myslíme aj niekoľko mesiacov, je nepríjemnou realitou.

2.

Pri našom 24 hodinovom monitoringu ponúk z nemeckého trhu sa podmienky dodania pri odbere vozidla znížili na minimum. Vozidlo vo výbave požadovanej klientom je možné odobrať do 10 pracovných dní na slovenských ŠPZ.

3.

Ponúkame bohatý výber vozidiel v strednej a luxusnej triede väčšiny svetových značiek. S dennou aktualizáciou databázy automobilov priamo od výrobcov, distribútorov a lízingových spoločností Vám umožňujeme najvhodnejší a najkvalitnejší výber podľa Vašich preferencií.

Ceny sú konečné

Zahŕňajú poplatky, kontrolu originality a všetko potrebné k prihláseniu vozidla až po ŠPZ.

RÝCHLO A PODROBNE

Porovnáme vozidlá pre nerozhodných zákazníkov priamo na webe.

ZAHOĎTE STAROSTI

Pri kúpe auta za Vás vybavíme možnosť financovania na leasing.