dovoz vozidiel zo zahraničia

CENY SÚ KONEČNÉ

Zahŕňajú poplatky, kontrolu originality a všetko potrebné k prihláseniu vozidla až po ŠPZ.

RÝCHLO A PODROBNE

Porovnáme vozidlá pre nerozhodných zákazníkov priamo na webe.

ZAHOĎTE STAROSTI

V prípade potreby pri kúpe auta za Vás vybavíme financovanie na leasing alebo autoúver.

Ako to funguje?

1. Vyhľadanie vozidla v zahraničí:

Skontrolujeme dostupnosť vozidla u predajcu, overíme stav a históriu podľa VIN čísla. Akékoľvek zistené chyby konzultujeme s kupujúcim. 

3. Prihlásenie vozidla:

Po dovoze vykonáme potrebné úkony (Kontrola originality, STK, príprava dokumentácie). Cena zahŕňa všetko potrebné pre prihlásenie vozidla, klient dostane kľúče a doklady (SK TP)

2. Kontrola vozidla našim technikom:

Po zaplatení zálohy skontrolujeme vozidlo u predajcu – vizuálne prehliadky, meranie hrúbky laku, diagnostika a skúšobná jazda. Pri zistení nedostatkov informujeme kupujúceho, s možnosťou vrátenia zálohy alebo výberu iného vozidla. 

4. Prevzatie vozidla:

Klient po zaplatení prevezme vozidlo s potrebnými dokumentmi, kontrola originality, SK TP, poistenie PZP / havarijné, kľúče od vozidla. Na požiadanie vieme vozidlo doviezť na zvolenú adresu. 

Výhody dovozu

1.

Slovensko nenapĺňa dovozné kóty vyspelejších štátov EÚ, z toho dôvodu sú jej skladové kapacity vozidiel značne obmedzené. A fakt, že klient musí na vozidlo čakať nadpriemerne dlhú dobu, tým myslíme aj niekoľko mesiacov, je nepríjemnou realitou.

2.

Pri našom 24 hodinovom monitoringu ponúk z nemeckého trhu sa podmienky dodania pri odbere vozidla znížili na minimum. Vozidlo vo výbave požadovanej klientom je možné odobrať do 10 pracovných dní na slovenských ŠPZ.

3.

Ponúkame bohatý výber vozidiel v strednej a luxusnej triede väčšiny svetových značiek. S dennou aktualizáciou databázy automobilov priamo od výrobcov, distribútorov a lízingových spoločností Vám umožňujeme najvhodnejší a najkvalitnejší výber podľa Vašich preferencií.

Roman Bartek
Roman Bartek
2023-12-20
Vrelo odporúčam. Odbremenia vás od všetkých starosti ohľade papierov, kontroli vozidla v zahraničí a následného prevozu. Vozidlo vám dovezú doslova až k vám domov.
ferro2023
ferro2023
2023-11-29
Ďakujem za super rýchly dovoz mojho auta. Seriózny prístup, dodržali termin aj cenu, ktorú som požadoval, ten detailing pre auto bol parádny.
Mykola Oliseichyk
Mykola Oliseichyk
2023-10-12
Dakujeme za autíčko . Všetko podľa našich predstáv .
Marek
Marek
2023-07-10
Riešil som dovoz vozidla z Nemecka v cenovej kategórii 50 až 60 000 €. Všetko prebehlo v zmysle dohovorov a zmlúv. Spoluprácu odporúčam...
Matus Humay
Matus Humay
2023-06-06
Všetko vybavene rýchlo a 100% jednoznačne môžem odporučiť super spolupráca
Jozef Madar
Jozef Madar
2023-05-24
Vsetko islo presne podla dohody
Martin Kollár
Martin Kollár
2022-09-25
Musím povedať, že som bol maximálne spokojný s prístupom ohľadom kúpy vozidla cez firmu AUTONEUS. Od obhliadky vozidla to trvalo 5 pracovných dní a mali sme všetko hotové vrátane financovania. Firmu budem určite odporúčať známym, ktorí si chcú zadovážiť auto s profesionálnym prístupom. Prevziať si auto čisté voňavé a s plnou nádržou. ĎAKUJEM. Veľa úspechov prajem.
Radoslav Staňo
Radoslav Staňo
2022-09-17
Perfektný prístup, rýchle jednanie, rýchle dovezenie a všetko tak ako bolo dohodnuté od prvého kontaktu. Firmu autoneus odporúčam všetkými desiatimi.
Ing. Kamil Feranec
Ing. Kamil Feranec
2022-09-05
Bola to moja prvá skúsenosť s dovozom auta. Ďakujem firme Autoneus za profesionalitu a bezproblémovú spoluprácu.